I just went online and bought everything at once - with the exception of dairy, like cream cheese, butter, eggs - but only after calculating the cost + shipping, compared to ordering from brand websites, like Wilton for cupcake liners and new pans, or supermarket sites like Kroger, etc. Once I added in shipping costs…