My family is part of a food co-op. We and 10 other families each put in $20 each every two weeks. On Saturday morning, someone shops for produce at the local farmer's market and buys in bulk. The produce is then separated equally and each family picks up their box of fresh fruit and veggies. So, for $20 bucks we…