I spent $80 on 100 boxes. It was really fun, and I don’t regret it. It just sounds like a lot of you are just jealous of us who work full time and make decent money. As someone who makes $400 working the line at a deli, I can justify my purchases. But for the twelve year olds bitching that they have to buy boxes,…