lmelmk1970
Lisa
lmelmk1970

I made 12 dozen of these for the cost of 4 jars of chicken baby food at the cost of less than $4 from Wal-mart. I don’t think that I could purchase a box of high quality dog treats (144 pieces) for $4. So it’s definitely worth it to me not to mention that my dog loves them.