Since the most expensive museums are $25 to visit, and that would only get you three cases of Mountain Dew, even if you don’t like Mountain Dew taking the lifetime supply is clearly the rational choice. A lifetime supply is going to be on the order of a case a month - if you sell the Mountain Dew to someone for 1/3rd…